Batáty (bez chem. ošetření po sklizni)

Batáty (bez chem. ošetření po sklizni)
Batáty (bez chem. ošetření po sklizni) Batáty (bez chem. ošetření po sklizni) Batáty (bez chem. ošetření po sklizni) Batáty (bez chem. ošetření po sklizni) Batáty (bez chem. ošetření po sklizni) Batáty (bez chem. ošetření po sklizni)

Dostupnost: Vypredané
Cena: 53,88Kč /kg 48,75Kč /kg

Dostupné varianty:


* Dužina:
Množství Nákup

   
Minimální objednatelné množství tohoto zboží je 9

PŘI ODBĚRU 30 A VÍCE KG BATÁTŮ (HLÍZ) JE DOPRAVA ZDARMA, BEZ OHLEDU NA TO, CO JE UVEDENO V OBJEDNÁVCE!!!

Z důvodu rozdílného zasílání batátů a sazenic (sazenice se posílají až v květnu) není možné do nákupního košíku přidat společně batáty i sazenice.
Je potřeba vytvořit samostatnou objednávku na batáty a samostatnou objednávku na sazenice.

Dírky v batátech nejsou závadou jakosti hlíz. Pokud by však byl případný odpad velký, neváhejte nás neprodleně kontakovat. Reklamaci uplatňujte pokud možno ihned po obdržení zásilky, nejpozději však do 7 dní. K reklamaci je nutné zaslat fotografie poškozených batátů. Batáty jsou po dobu skladování velmi citlivé na podchlazení, které vzniká při teplotách 12,5° C a nižších. Optimální teplota při skladování je od 14° do 16°C. Skladujte na suchém a tmavém místě. Za těchto podmínek je možné batáty skladovat 3 - 6 měsíců.

Ceny jsou pevně stanoveny v eurech a na koruny se přepočítávají dle platného atuálněho známého kurzu České národní banky v den objednávky.

CENÍK PŘEPRAVY (kurýrních služeb)
1-10 kg = cca 180 Kč (7,10 EUR)
11-20 kg = cca 230 Kč (9,00 EUR)
21-29 kg = cca 280 Kč (11,00 EUR)
30 i více kg = ZDARMA